[Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Klasyczny off-topic.

Czy Alfred powinien abdykować?

Tak
17
74%
Nie
5
22%
Nie wiem
1
4%

Liczba głosów : 23

Re: [Ankieta] Czy Alfred powinien abdykować?

Postprzez Sted Asketil » 8 sie 2018, 20:22

Chamberlain napisał(a):
Christopher Kononowitz napisał(a):To, że obywatele wybrali popcorn? Z postu Steda Asketila wynika, że jednak nie wszyscy - i ktoś rzeczywiście miał jakiś pomysł na organizację Rocznicy.

To może wyjaśnię. Pomysł pana Steda Asketila na organizację ograniczył się do zerwania związków z Koroną, wyrzeczenia się własnego wnuka i wezwania do abdykacji. W wątku rocznicowym w dniu 1 sierpnia nie zabrał głosu, a byłby to najlepszy i najmniej energochłonny wkład, jaki przeciętny obywatel Królestwa mógł włożyć w ten dzień. Niczego więcej od nikogo nie oczekiwałem. Po prostu obecności na forum po południu 1 sierpnia.

Pomoc jako jedyny zaoferował Torkan Ingawaar.

Jestes Pan strasznie wybiorczy - “nikt nam nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne”.
I nic Panu do tego jak sie rozwijaja stosunki rodzinne Asketilow - Krol czy nie, takie postepowanie nie jest przez moja osobe akceptowalne. Tak wzywam i do abdykacji i bede robil wszystko by do tego doszlo. Chyba ze zrobimy z Krola reprezentacyjna kukielke - wtedy moze sobie siedzien na tym zlotym nocniku do bolu ;-)
Sted Asketil

Obrazek
Sted Asketil

Numer GG: 68311

Postprzez Sted Asketil » 8 sie 2018, 20:27

Chamberlain napisał(a):
Sted Asketil napisał(a):Podsumowujac - dwudziestolecie KD okazalo sie totalna porazka. Dwa suche przemowienia Krola i Pemiera to kleska i wstyd. Na miejscu tych osob schowalbym glowe w ziemie jak strus. Na betonowym chodniuku....

Zrobiłem tyle, ile mogłem w atmosferze całkowitego opuszczenia, w realiach wojny totalnej, jako faszysta i wróg publiczny.

Dlaczego jednak nikt, poza mną i królem, nie zechciał pojawić się tego dnia na forum i choćby złożyć sobie suche życzenia z okazji wspólnego Święta? Bo w tym samym czasie drodzy koledzy woleli rechotać na IRCu i upajać się widokiem "upadku państwa".

Prosze przesledzic posty na forum - juz na miesiac przed skladalem zyczenia rocznicowe. Wystarczylo tylko zaczerpnac. Panskie tlumaczenia sa nie do przyjecia. Dam sobie reke odciac ze gdyby zapytal pan o pomoc w tej sprawie uzyskal by pan ja od Alusia, Sukcesa i wielu, wielu innych. Az sie boje zapytac gdzie Pan szukal...

Nie chce mi sie juz z Panem gadac... co sie nie powie to i tak wywroci to Pan na druga strone.
Sted Asketil

Obrazek
Sted Asketil

Numer GG: 68311

Postprzez Chamberlain » 8 sie 2018, 20:28

Sted Asketil napisał(a): Jestes Pan strasznie wybiorczy - “nikt nam nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne”.
I nic Panu do tego jak sie rozwijaja stosunki rodzinne Asketilow - Krol czy nie, takie postepowanie nie jest przez moja osobe akceptowalne. Tak wzywam i do abdykacji i bede robil wszystko by do tego doszlo. Chyba ze zrobimy z Krola reprezentacyjna kukielke - wtedy moze sobie siedzien na tym zlotym nocniku do bolu ;-)

Dobrze, w porządku. Zamknijmy ten temat. Proszę wybaczyć ewentualne złośliwości. Po prostu z boku wyglądało to dość zabawnie ;)
- - William hrabia Oxlade-Chamberlain
Chamberlain
Marszałek Parlamentu Królewskiego

Numer GG: 62994040

Postprzez Jezus Ipanienko » 12 sie 2018, 19:38

74% ankietowanych za abdykacją. Robi cię myśleć.
bezpaństwowy obserwator, komentator, reporter, satyryk, artysta.
Jezus Ipanienko

Postprzez الوـس » 12 sie 2018, 19:40

A po odsianiu gości jak prezentuje się wynik?
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
الوـس
Prezes Sądu Królestwa

Herb:

Postprzez Drama Queen » 12 sie 2018, 20:40

Weźcie może wpiszcie w konstytucję automatyczną abdykację Króla po powiedzmy 4 miesiącach od koronacji. Będzie mniej problemów ze wszystkim.
Wrezydentka Pandystanu
Drama Queen

Poprzednia strona

Powrót do Kawiarnia "Pod Czerwonym Orłem"