Aleksandra zdanie o agonii Królestwa

Wieści zza wielkiego morza.

Aleksandra zdanie o agonii Królestwa

Postprzez Daniel von Witt » 4 maja 2018, 10:24

Aleksander van der Egval napisał(a):Pożyją, a potem zdechną tak jak zdycha Dreamland.

Niedawny obywatel Królestwa, obecnie związany z Związkiem Winkulijskim oraz Unią Trzech Narodów uważa, że (znowu) zdychamy. Takie osądy są bardzo lekkomyślne. Oczywistym jest, że Królestwo ma się gorzej niż miało w zeszłym roku, i że sami jego obywatele szukają inspiracji do aktywności poza granicami Dreamlandu, jednak do stanu agonalnego jest nam bardzo daleko. Ja jestem niezmiernie ciekaw, czy za 20 lat, albo chociaż za 10 lat, no albo chociaż za 5 lat znajdę pod obecnymi linkami kraje, w których Pan Aleksander obecnie mieszka. Królestwo Dreamlandu i cały polski Mikroświat wkrótce będą świętować 20-lecie istnienia. 20. 20. 20. Dwadzieścia. Zdychamy już dwadzieścia lat. Mam nadzieję, że Winkulia i UTN też tyle czasu będą zdychać.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt
Marszałek Parlamentu Królewskiego

Numer GG: 41404078

Re: Aleksandra zdanie o agonii Królestwa

Postprzez Ruprecht van den Spraak » 4 maja 2018, 20:03

Obyśmy zdychali jak najdłużej.
Ruprecht van den Spraak
Ruprecht van den Spraak
minister

Numer GG: 65292111

Postprzez Chamberlain » 6 maja 2018, 14:38

Daniel von Witt napisał(a): Mam nadzieję, że Winkulia i UTN też tyle czasu będą zdychać.

Płonne nadzieje. Winkulia właśnie zakończyła żywot. Wkrótce cykle życiowe papierowych imperiów Nordaty trzeba będzie liczyć w godzinach.

Administracja forum ocenzurowała jedną z ostatnich wypowiedz sprawy całego zamieszania i autora przywołanej wypowiedzi. Pozostał jedynie skromny fragment o "yoyogównach". Całkiem możliwe, że Nordata to obszar o największym stężeniu pogardy do sąsiadów i - poniekąd - do własnego dorobku. Ochoczo zakładane wątki poświęcone "kurczeniu się mikroświata" czy "zdychaniu starych państw" to chyba jakaś forma zbiorowej autoterapii.
- - William wicehrabia Oxlade-Chamberlain
- - Minister Spraw Zagranicznych
Chamberlain
minister

Numer GG: 62994040

Postprzez Ferdynand Dugosz » 14 maja 2018, 23:51

AvdE (tak wygodniej będzie go nazywać) nie mówił tego z złymi intencjami. Rzeczywiście ostatnimi czasy Dreamland zalicza znaczące spadki w aktywności (które jednak coś znaczą) i zapewne z tego wywnioskował śmierć Dreamlandu. Ja również uważam, iż wirtualne państwa powoli umierają, jednak przed nami jeszcze co najmniej parę lat. Dawno nie rozmawiałem z AvdE, jednak przypuszczam, że niewiele w tej wypowiedzi było obrazy dla Dreamlandu, o ile nie w ogóle.
Ferdynand Dugosz

Powrót do Zagranica