[GŁOSOWANIE ZAKONCZONE] [XXVIII/17] UF - uchylenie DK o ś.

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku.

[GŁOSOWANIE ZAKONCZONE] [XXVIII/17] UF - uchylenie DK o ś.

Postprzez Daniel von Witt » 25 lip 2017, 20:39

Panie Marszałku,
Wysoka Izbo,

składam projekt ustawy o uchyleniu Dekretu Królewskiego z dnia 24 lipca 2017 roku o wymieceniu śmieci.PROJEKT
USTAWA FEDERALNA
z dnia ... 2017 roku

o uchyleniu Dekretu Królewskiego o wymieceniu śmieci

Art. 1. Uchyla się Dekret Królewski z dnia 24 lipca 2017 roku o wymieceniu śmieci.

Art. 2. Ustawa wchodzi w życie w dniu ogłoszenia.

UASADNIENIE
Dekret Królewski z dnia 24 lipca 2017 roku o wymieceniu śmieci łamie Ustawę Federalną z dnia 22 lipca 2017 roku (wraz z późniejszymi zmianami) o państwowym forum dyskusyjnym, gdzie mowa jest, że ewaporacja może dotyczyć konta nowego użytkownika, jeżeli jest przeprowadzona w ciągu doby od jego rejestracji. Tymczasem dekret usunął cały "Kosz" wraz z zawartością zgromadzoną tam przez użytkowników ewaporowanych jak i istniejących dzisiaj, z przestrzeni kilkunastu miesięcy. Król dopuścił się również do złamania art. 3 ust. 5 Karty Konstytucyjnej dotyczącego wolności wypowiedzi. W związku z powyższym wnoszę o uchylenie dekretu królewskiego. Będę rozważał również wystąpienie z wnioskiem o skierowanie aktu oskarżenia przeciw Królowi za złamanie Karty Konstytucyjnej.

(-) Daniel von Witt
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Gaston de Senancour » 28 lip 2017, 19:10

Daniel von Witt napisał(a):składam projekt ustawy o uchyleniu Dekretu Królewskiego z dnia 24 lipca 2017 roku o wymieceniu śmieci.

Co konkretnie da nam uchylenie tego dekretu? Kosz został zlikwidowany, postów usuniętych nie da się przywrócić. Uchylenie dekretu nie zmieni literalnie nic, może poza zniesieniem zakazu tworzenia w przyszłości nowego "kosza".

Co do samego dekretu, to mam ambiwalentne odczucia. Posty wiadomego pojeba powinny były zostać dawno usunięte. Zabrakło tu konsekwencji, bo spora część jego produkcja była kasowana na bieżąco, inne trafiły do działu odpadków, znikając z paska aktualności. Teraz usunięto cały "Kosz" (jakieś kilkaset postów) i to z pogwałceniem obowiązującego prawa. Mniejsza o paragrafy, boli mnie jednak, że usunięto wypowiedzi wielu innych obywateli, często humorystyczne i po prostu off-topowe. W tym i moje. Trochę tu zawiało protekcjonalnym zamordyzmem.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Avatar użytkownika
Gaston de Senancour
 
Posty: 1626
Dołączył(a): 19 sty 2016, 14:02
Numer GG: 59036457

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Daniel von Witt » 28 lip 2017, 20:40

Na podstawie art. 4 ust. 2 Regulaminu Parlamentu wchodzę w kompetencje Marszałka Parlamentu Królewskiego. Otwieram debatę, która potrwa do 4 sierpnia 2017 r.

(-) Daniel von Witt
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Daniel von Witt » 28 lip 2017, 22:47

Gaston de Senancour napisał(a):Co konkretnie da nam uchylenie tego dekretu? Kosz został zlikwidowany, postów usuniętych nie da się przywrócić. Uchylenie dekretu nie zmieni literalnie nic, może poza zniesieniem zakazu tworzenia w przyszłości nowego "kosza".

Zabrzmi to może na początku niedorzecznie, ale celem ustawy jest przede wszystkim przywracanie powagi Koronie, która ma zajmować się sprawami poważnymi. Wyrazem poważnego podejścia do państwa przez Króla jest stanowienie prawa w tych kwestiach, które są niezbędne do jego funkcjonowania. W przypadku, o którym mowa Król posunął się do roli sprzątaczki podnosząc rangę czynności sprzątających do "problemu legislacyjnego". Wyobraziłem sobie Króla w kamizelce gospodarki komunalnej zabierającego kubeł śmieci, którego zawartość wylądować miała w niszczarce. Król w kamizelce nie dość, że zabrał kubeł nieczystości, ale również potwierdził ten fakt uroczystym papierkiem. Co więcej do niszczarki zabrał nie tylko to, co zgodnie z innym uroczystym papierkiem miało się tam znaleźć, ale wszystko, co Król zobaczył w polu widzenia. Nie tak wyobrażałem sobie Króla wcześniej.

Dział "Kosz" powstał kilkanaście/kilkadziesiąt miesięcy temu. Nikt w tej sprawie nie wydał żadnego świstka, nie mówiąc o dekrecie królewskim. Dziś Król zamiata śmieci wydając dekret, bo bez niego najwidoczniej nie chciał tego zrobić. A mógł. Nawet gdy już to robi - robi w sposób niezgodny z przepisami. Wystarczyłoby zaś po prostu zamknąć dział, a jego zawartość ukryć przed oczami oglądających.
Gaston de Senancour napisał(a):Co do samego dekretu, to mam ambiwalentne odczucia. Posty wiadomego pojeba powinny były zostać dawno usunięte. Zabrakło tu konsekwencji, bo spora część jego produkcja była kasowana na bieżąco, inne trafiły do działu odpadków, znikając z paska aktualności. Teraz usunięto cały "Kosz" (jakieś kilkaset postów) i to z pogwałceniem obowiązującego prawa. Mniejsza o paragrafy, boli mnie jednak, że usunięto wypowiedzi wielu innych obywateli, często humorystyczne i po prostu off-topowe. W tym i moje. Trochę tu zawiało protekcjonalnym zamordyzmem.

Działanie Króla jest karygodne. Było kilka możliwości zająć się "Koszem". Król wybrał najgorszy z możliwych, bo dotknął on wielu osób i choć mogą one w większości machnąć na to ręką to czyn JKM powinien spotkać się z potępieniem, gdyż bezpodstawnie naruszył wolności obywatelskie i zasady współżycia społecznego.

W związku z powyższym informuję, że projekt uchwały ws. postawienia Króla przed Sądem Królestwa jest w przygotowaniu.

(-) Daniel von Witt
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Alfred » 28 lip 2017, 23:27

Wysoka Izbo,

konstytucja nie została pogwałcona. Ograniczenie wyszczególnionych w niej wolności i praw jest dopuszczalne, „jeżeli jest to konieczne dla ochrony porządku konstytucyjnego lub godności człowieka”. Przez zniesienie „Kosza” dokonało się jednostkowe ograniczenie wolności wypowiedzi; dlatego konieczne było jego usankcjonowanie dekretem.

Zarzut, że dekret łamie ustawę o państwowym forum dyskusyjnym jest całkiem bzdurny. Dekret jest aktem prawodawczym równym ustawie co do rangi. W ogóle wywody Czcigodnego Lorda-wnioskodawcy są w tym miejscu dla mnie niezrozumiałe.

W kwestiach materialnych: sądzę, że prawo do publicznego taplania się w odchodach wraz z pomylonymi frustratami nie jest nieodzownym składnikiem wolności wypowiedzi. Nie widzę powodu, byśmy mieli pieczołowicie przechowywać „dorobek myślowy” Zanika, Chatlińskiego vel von Moscowa i tego nieszczęsnego komandosa z Suderlandu, wystawiając go na widok dla całej społeczności. Śmieci się wymiata.

Daniel von Witt napisał(a):Wystarczyłoby zaś po prostu zamknąć dział, a jego zawartość ukryć przed oczami oglądających. […] Było kilka możliwości zająć się "Koszem". Król wybrał najgorszy z możliwych, bo dotknął on wielu osób i choć mogą one w większości machnąć na to ręką to czyn JKM powinien spotkać się z potępieniem, gdyż bezpodstawnie naruszył wolności obywatelskie i zasady współżycia społecznego.

Czyli: Król powinien spowodować ten sam skutek, tylko inaczej, a skoro zrobił to nie tak, to należy go złożyć z tronu? Czcigodny Lordzie, proszę bez farsy: o co chodzi?
Avatar użytkownika
Alfred
Król Dreamlandu i Elderlandu
 
Posty: 1316
Dołączył(a): 16 kwi 2013, 19:12
Numer GG: 47634183

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Daniel von Witt » 29 lip 2017, 13:27

Wasza Królewska Mość,
Alfred napisał(a):konstytucja nie została pogwałcona. Ograniczenie wyszczególnionych w niej wolności i praw jest dopuszczalne, „jeżeli jest to konieczne dla ochrony porządku konstytucyjnego lub godności człowieka”. Przez zniesienie „Kosza” dokonało się jednostkowe ograniczenie wolności wypowiedzi; dlatego konieczne było jego usankcjonowanie dekretem.

Art. 5 ust. 1 Karty Konstytucyjnej napisał(a):Ograniczenie konstytucyjnych wolności i praw jest dopuszczalne na podstawie ustawy albo dekretu lub prawa krajowego i w trybie nimi określonymi, jeżeli jest to konieczne dla ochrony porządku konstytucyjnego lub godności człowieka.

Problemy z interpretacją tego przepisu Karty Konstytucyjnej są dwa.

Pierwszy - dekret królewski nie określa trybu ograniczenia wolności i praw. Poleca jedynie, co należy uczynić z częścią wytworu aktywności użytkowników forum, czyli pozbyć się jej. Co więcej - Król dekretem poleca samemu sobie usunąć część wytworów aktywności użytkowników forum. Nad tym procesem nie ma żadnej kontroli demokratycznej, a wybór wytworów aktywności użytkowników forum do usunięcia jest wyborem niebezpiecznym, który może dotknąć równie dobrze dowolnego innego działu i jego zawartości. Nie ma żadnego hamulca poza królewskim poczuciem estetyki, by nie usuwać innych działów wraz z zawartością.

Drugi - powinniśmy tu mówić również o pozbawieniu praw, a nie ich ograniczeniu. Czymże jest bowiem usunięcie czyichś postów sprzed tygodnia, miesiąca, roku, jeśli nie pozbawieniem praw? Można tu mówić o prawie własności intelektualnej czy prawach autorskich, gdyż każdy post przypisany do danej osoby, przez nią przesłany, stanowi unikalną wypowiedź utrwaloną w systemie informatycznym Królestwa. Osoby, które przesłały swoje posty na przestrzeni wielu miesięcy do "Kosza" lub gdzie indziej, ale moderacja uznała, że powinny być tam przeniesione, zostały pozbawione praw osobistych.
Alfred napisał(a):Zarzut, że dekret łamie ustawę o państwowym forum dyskusyjnym jest całkiem bzdurny. Dekret jest aktem prawodawczym równym ustawie co do rangi. W ogóle wywody Czcigodnego Lorda-wnioskodawcy są w tym miejscu dla mnie niezrozumiałe.

Kwestia słownictwa, a ja prawnikiem nie jestem. Dekret o królewskich śmieciach i Ustawa o forum są wzajemnie sprzeczne. Ponadto jest to prawo działające wstecz - wolności i prawa zostały ograniczone lub zostaliśmy ich pozbawieni nie od dnia wejścia w życie dekretu, tylko do dnia wejścia w życie dekretu. To, co powiedzieliśmy w przeszłości zostało uznane za sprzeczne z królewskim poczuciem estetyki dziś. Nie z prawem, tylko z Waszym wyobrażeniem idealnego państwa. W ten sposób to sobie Wasza Królewska Mość może urządzać Pałac Ekhorn i przestawiać meble, ale nie użytkowników forum.
Alfred napisał(a):W kwestiach materialnych: sądzę, że prawo do publicznego taplania się w odchodach wraz z pomylonymi frustratami nie jest nieodzownym składnikiem wolności wypowiedzi. Nie widzę powodu, byśmy mieli pieczołowicie przechowywać „dorobek myślowy” Zanika, Chatlińskiego vel von Moscowa i tego nieszczęsnego komandosa z Suderlandu, wystawiając go na widok dla całej społeczności. Śmieci się wymiata.

Karta Konstytucyjna nam to gwarantuje, a WKM nie potrafił porządnie nam tych praw i wolności ograniczyć, przez co złamał Kartę Konstytucyjną i pożegna się z tronem do końca lata. Trzeba było zamknąć dział i zmniejszyć jego widoczność do zera dla odbiorców zarejestrowanych i gości. Efekt byłby wizualnie identyczny, nikt niczego nie zostałby pozbawiony, a Król mógłby nadal spokojnie sobie rządzić i nie oglądać tego, co się WKM nie podoba.

(-) Daniel von Witt
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Alfred » 29 lip 2017, 14:20

Daniel von Witt napisał(a):Trzeba było zamknąć dział i zmniejszyć jego widoczność do zera dla odbiorców zarejestrowanych i gości. Efekt byłby wizualnie identyczny, nikt niczego nie zostałby pozbawiony, a Król mógłby nadal spokojnie sobie rządzić i nie oglądać tego, co się WKM nie podoba.

Ponownie proszę o wyjaśnienie, jaka to różnica. W takim wariancie zarówno autorzy postów, jak i osoby postronne nie mogłyby odczytywać wypowiedzi z „Kosza“; zmieniłoby się tylko tyle, że leżałyby one w bazie danych, gdzie ewentualnie mógłbym je czytać ja albo Szef KSI.
Avatar użytkownika
Alfred
Król Dreamlandu i Elderlandu
 
Posty: 1316
Dołączył(a): 16 kwi 2013, 19:12
Numer GG: 47634183

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Daniel von Witt » 29 lip 2017, 15:31

Czy Wasza Królewska Mość nie dostrzega różnicy między ograniczeniem wolności/prawa a pozbawieniem wolności/prawa? Karta Konstytucyjna zezwala na ograniczanie wolności i praw pod pewnymi warunkami. Nie zezwala na pozbawianie praw, a na pozbawianie wolności już tak. Przykładem ograniczenia wolności jest stosowanie nadzoru - ktoś może pisać i publikować, ale z opóźnieniem, gdy władza jego post sprawdzi i ewentualnie zatwierdzi. Przykładem pozbawienia prawa jest kara eliminacji, która pozbawia kogoś prawa do życia w Dreamlandzie na zawsze (w związku z czym jest to kara niekonstytucyjna). Przykładem pozbawienia prawa jest także królewska ewaporacja - również niekonstytucyjna. Nie można natomiast pozbawiać nikogo praw, np. praw do napisanych postów, które zostały przez WKM unicestwione. W związku z powyższym uważam, że WKM złamał przepisy Karty Konstytucyjnej na masową skalę.

(-) Daniel von Witt
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Gaston de Senancour » 29 lip 2017, 20:25

Alfred napisał(a):W kwestiach materialnych: sądzę, że prawo do publicznego taplania się w odchodach wraz z pomylonymi frustratami nie jest nieodzownym składnikiem wolności wypowiedzi.

Tyle że jest dokładnie na odwrót. To frustrat przychodzi do nas i "tapla się" w naszych "odchodach" (tak je postrzega), a dopiero w konsekwencji interwencji moderatora jego posty trafiają do kosza, na ogół wraz z całym wątkiem. Ilekroć wchodziłem w polemikę z Zanikiem, czyniłem to w dziale "polityka i społeczeństwo". Nigdy w "Koszu". WKM usunął moje wypowiedzi i wypowiedzi wielu, wielu innych obywateli, niektóre z nich w ogóle nie miały związku z Zanikiem. Czy to znaczy, że nastała era kasowania postów przez Króla, które ten uznał za "niemerytoryczne"? A wszystko to dla naszego dobra?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Avatar użytkownika
Gaston de Senancour
 
Posty: 1626
Dołączył(a): 19 sty 2016, 14:02
Numer GG: 59036457

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 30 lip 2017, 23:45

Wyjaśnię Królowi o co chodzi w ukryciu kosza. Gdyby ktoś; do czegoś kiedyś potrzebował te posty to miał by do nich dostęp. Nie był by one widoczne, ale uwzględniony byłby fakt, że kiedyś, ktoś poświęcił część swojego czasu by wziąć udział w jakiejś dyskusji. Tymczasem teraz usunął WKM nieodwracalnie dorobek obywateli, równając posty niemerytoryczne z tymi, które znalazły się w koszu z innych powodów. Niesmaczne.
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
Avatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
 
Posty: 2065
Dołączył(a): 30 sie 2016, 02:35
Lokalizacja: Dreamland, Księstwo Furlandii i Luindoru, Alhambra
Numer GG: 44703021
Herb:

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Gaston de Senancour » 6 sie 2017, 16:35

Dlaczego debata jeszcze nie została zarządzona?

Ad rem. Poprzednio wyraziłem swój opór przeciwko projektowi. Teraz jednak dostrzegam pewną jego zaletę: Królestwo bezwzględnie potrzebuje "kosza" jako mniejszego zła. Wszystko lepsze od samowolnego kasowania postów przez Premiera i Króla.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Avatar użytkownika
Gaston de Senancour
 
Posty: 1626
Dołączył(a): 19 sty 2016, 14:02
Numer GG: 59036457

Re: [WNIOSEK] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Konrad Samanti » 6 sie 2017, 18:26

Szanowny Lordzie de Senancour,

Debata została zarządzona ponad tydzień temu.

Wysoka Izbo,

Przechodzimy do głosowania nad projektem ustawy. Głosowanie potrwa do 13 Sierpnia 2017. Można oddawać głosy "za" lub "przeciw" projektowi ustawy.

Karta do głosowania:

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil:
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja:
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt:
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol:
(13) Gaston de Senancour:
(14) Daniel von Witt:
Konrad Samanti
 
Posty: 500
Dołączył(a): 7 sie 2010, 23:13

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Daniel von Witt » 6 sie 2017, 18:29

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil:
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja:
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt:
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol:
(13) Gaston de Senancour:
(14) Daniel von Witt: ZA

(-) Daniel von Witt
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Gaston de Senancour » 6 sie 2017, 18:31

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil:
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja:
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt:
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol:
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
[/quote]
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Avatar użytkownika
Gaston de Senancour
 
Posty: 1626
Dołączył(a): 19 sty 2016, 14:02
Numer GG: 59036457

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Oskar ben Grozny Witt » 6 sie 2017, 18:31

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil:
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja:
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol:
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
Avatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
deputowany
 
Posty: 878
Dołączył(a): 5 gru 2016, 16:04
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Alhambra
Numer GG: 42085982
Herb:

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez matmax » 6 sie 2017, 18:34

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil:
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja:
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
Mat Max von Salvepol
Avatar użytkownika
matmax
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 4 kwi 2013, 21:09

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez الوـس » 7 sie 2017, 14:22

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil:
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
Avatar użytkownika
الوـس
Prezes Sądu Królestwa
 
Posty: 2845
Dołączył(a): 1 sty 2017, 23:00
Lokalizacja: Tauzen
Herb:

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Siergiusz Asketil » 7 sie 2017, 19:07

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar:
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Siergiusz Asketil
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 14 sty 2013, 19:54
Lokalizacja: Alizon
Numer GG: 44811514
Herb:

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Torkan Ingawaar » 7 sie 2017, 19:49

(1) Arsacjusz Arped:
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar: PRZECIW
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)Obrazek
Avatar użytkownika
Torkan Ingawaar
deputowany
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 1 gru 2014, 20:01
Lokalizacja: Sangajokk

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Arsacjusz Arped » 7 sie 2017, 20:08

(1) Arsacjusz Arped: PRZECIW
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar: PRZECIW
(9) Fryderyk Orański-Nassau:
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
Król Baridasu, dziedziczny władca ziemi południowogellońskiej i wschodniosarmackiej
etc. etc.
(—) Arsa Marcasu’un Arped
Avatar użytkownika
Arsacjusz Arped
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 wrz 2016, 20:38
Lokalizacja: Królewskie Miasto Almera

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 7 sie 2017, 23:25

(1) Arsacjusz Arped: PRZECIW
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar: PRZECIW
(9) Fryderyk Orański-Nassau: ZA
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
(-) Fryderyk Karol Albert wicehrabia Orański-Nassau OOIII ONZIII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
Avatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
 
Posty: 2065
Dołączył(a): 30 sie 2016, 02:35
Lokalizacja: Dreamland, Księstwo Furlandii i Luindoru, Alhambra
Numer GG: 44703021
Herb:

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Tomasz von Habsburg » 9 sie 2017, 12:20

(1) Arsacjusz Arped: PRZECIW
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar: PRZECIW
(9) Fryderyk Orański-Nassau: ZA
(10) William Oxlade-Chamberlain:
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
(15) Tomasz von Habsburg: ZA

(-) sir Tomasz von Habsburg
Avatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
deputowany
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 3 maja 2016, 16:55
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Herb:

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Tomasz von Habsburg » 9 sie 2017, 13:44

Panie Marszałku,
Szanowna Izbo,

proszę wybaczyć, że próbowałem zagłosować. Niestety nie doczytałem Regulaminu PK. W związku z tym proszę o usunięcie bądź nie branie pod uwagę moich postów zamieszczonych w trwających obecnie głosowaniach.

Z żalem,
(-) sir Tomasz von Habsburg
Avatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
deputowany
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 3 maja 2016, 16:55
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Herb:

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Chamberlain » 11 sie 2017, 17:25

(1) Arsacjusz Arped: PRZECIW
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr:
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar: PRZECIW
(9) Fryderyk Orański-Nassau: ZA
(10) William Oxlade-Chamberlain: PRZECIW
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
- - William wicehrabia Oxlade-Chamberlain
- - Premier Rządu Królewskiego
Avatar użytkownika
Chamberlain
minister
 
Posty: 888
Dołączył(a): 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040

Re: [GŁOSOWANIE do 13.08] UF - uchylenie DK o śmieciach

Postprzez Konrad Samanti » 11 sie 2017, 19:44

(1) Arsacjusz Arped: PRZECIW
(2) Siergiusz Asketil: PRZECIW
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt:
(4) Aluś de la Ciprofloksja: ZA
(5) Conrad Darosareier-Stattoerr: WSTRZYMUJE SIE
(6) Ramoster van der Fink:
(7) Oskar ben Grozny-Witt: ZA
(8) Torkan Ingawaar: PRZECIW
(9) Fryderyk Orański-Nassau: ZA
(10) William Oxlade-Chamberlain: PRZECIW
(11) Prezerwatyw Tradycja Radziecki:
(12) Mat Max von Salvepol: ZA
(13) Gaston de Senancour: ZA
(14) Daniel von Witt: ZA
Konrad Samanti
 
Posty: 500
Dołączył(a): 7 sie 2010, 23:13

Następna strona

Powrót do Archiwum Parlamentu Królewskiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości