Lenno - przeprowadzka

Organ odpowiedzialny za funkcjonowanie Księstwa Zachodniego Weblandu.

Lenno - przeprowadzka

Postprzez Marcin Mikołaj » 2 maja 2016, 18:43

Wasza Królewska Mość,

Przede wszystkim pragnę podziękować za otrzymane dziedziczne lenno - wierzę, że jest to inwestycja, która zbiegiem czasu rozkwitnie i przyniesie same plusy dla Domeny Królewskiej. W najbliższych dniach postaram się przygotować podstawy Księstwa Zachodniego Weblandu, a w przyszłości wzbogacić o sprawnie działająca infrastrukturę informatyczną.

Wraz z otrzymaniem lenna czas opuścić Królewski Pałac Ekhorn, w którym po przekazaniu JKM Edwardowi II Korony Dreamlandzkiej rezydowałem. Czas wybudować nowy dom, który do spokojnej starości posłuży nie tylko jako miejsce odpoczynku, ale także pracy. Po spakowaniu podstawowych rzeczy udam się w podróż z Ekorre do Trebun, gdzie tymczasowo zamieszkam w budynku należącym niegdyś do włodarza miasta.

Trebun stanowić będzie nie tylko centrum Księstwa Zachodniego Weblandu, ale także centrum Domeny Królewskiej, bowiem z tego miejsca w imieniu JKM kierować będę największa jednostką administracyjną Królestwa.

(-) Marcin Mikołaj, R.S.
Avatar użytkownika
Marcin Mikołaj
 
Posty: 1302
Dołączył(a): 29 gru 2011, 15:52
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Numer GG: 6042777

Re: Lenno - przeprowadzka

Postprzez Daniel von Witt » 3 maja 2016, 19:32

Obrazek
Księstwo Furlandii i Luindoru


Wasza Królewska Wysokość,

w imieniu obywateli Księstwa Furlandii i Luindoru, z którym jest WKW silnie związany, pragnę serdecznie pogratulować objęcia we władanie Księstwa Zachodniego Weblandu. Dwór Książęcy w Buuren z wielką satysfakcją i radością przyjął tę nowinę, gdyż, co tu dużo mówić, bliżej jest WKW do swoich rodzinnych stron!

Żywimy z tego względu więc dużą nadzieję na inicjację współpracy przygranicznej: budowy infrastruktury łączącej nasze Księstwa, realizacji wspólnych przedsięwzięć kulturalnych. W tej sprawie skontaktuję się z WKW prywatnie.

(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Avatar użytkownika
Daniel von Witt
 
Posty: 12425
Dołączył(a): 5 cze 2012, 15:38
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Numer GG: 41404078


Powrót do Pałac Książęcy w Trebun

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość