Dwór Króla
   Dreamlandu
   Macieja I
Genesis


Mapa Ekorre


Królewski Pałac Ekhorn


Inne pałace


Ambasady


Życie Dworu


Kancelaria Królewska


Księga Gości


Genesis     
Na początku było słowo. Słowo zaczęło się mnożyć, kształtować, przekształcać. Po Słowie nastały decyzje, po nich wybory, później plany, wizje, obrazy - aż z tej wielkiej dziejowej burzy wyłoniło się Ekorre.
Mapa Ekorre     
Plan całego założenia - lokalizacja obiektów, sieć komunikacji, tereny zielone. Zamysł planistów a jego końcowe, zrealizowane efekty.
Królewski Pałac Ekhorn     
Główna siedziba Króla Dreamlandu i jego Dworu. Clue założenia. Niejednorodny, ale piękny obiekt z bogatym podłożem historycznym. Zapraszamy do odwiedzin!
Inne pałace     
Pozostałe pałace w Ekorre. Siedziby Królów Seniorów, administracji dworskiej i państwowej, obiekty gościnne. Mniejsze, ale równie interesujące.
Ambasady     
Siedziby przedstawicieli dyplomatycznych innych v-państw, akredytowanych przy Królu Dreamlandu. Ognisko polityki międzynarodowej Królestwa.
Życie Dworu     
Skomplikowane zasady protokołu, wiekowe tradycje, współczesny ceremoniał. Czyli - jak było, jak jest i jak być powinno.
Kancelaria Królewska     
Główny ośrodek spraw urzędowych. Królewska pamięć i głos. A więc - obwieszczenia, proklamacje, informacje. A nawet - dreamlandzka Heroldia.
Księga Gości     
Dokonaj pamiątkowego wpisu, wyraź wrażenia i opinie. Nie omieszkaj też sprawdzić, kto zawitał w progi Ekorre przed Tobą.
designed & coded by ghardin 2005